Pomoc drogowa Konin

pomoc drogowa konin

Usługi pomocy drogowej w Koninie, jak i całej Wielkopolsce, realizujemy od 1995 roku. Jesteśmy przygotowani na każde zdarzenie drogowe, niezależnie od wielkości tonażowej auta i warunków atmosferycznych.

Usługi pomocy drogowej świadczymy przez całą dobę, ponieważ wiemy, że zdarzenia drogowe mogą wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy, który dostosowujemy do specyfiki zdarzenia drogowego. Dzięki temu możemy wykonać usługę auto holowania zarówno dla aut osobowych, jak i ciężarowych

świadczymy usługi pomocy drogowej na A2 oraz niemal każdej drodze w okolicach Konina i Wielkopolski. Naszymi kierowcami są wykwalifikowane osoby, które wskażą nie tylko najlepsze rozwiązanie w zakresie analizy zdarzenia, ale również ocenią bezpieczeństwo dalszego przejazdu.

Oferta pomocy drogowej i auto holowania w Koninie i na A2

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta w zakresie usług pomocy drogowej. Na miejsce zdarzenia przyjeżdżamy niemal natychmiast po zgłoszeniu wypadku drogowego. Posiadamy zróżnicowaną flotę aut do holowania, co pozwala nam odpowiednio zareagować w zależności od rodzaju samochodów biorących udział w kolizji.

Zajmujemy się holowaniem i przeładunkiem pojazdów ciężarowych. W ramach naszych usług pomocy drogowej wskażemy również najbliższy i najkorzystniejszy warsztat samochodowy. Współpracujemy z wieloma przedstawicielami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu pomożemy wypełnić wszelkie formalności związane ze zdarzeniem.

auto laweta konin

Dźwigi Konin Galeria

podnośniki konin podnośniki koszowe konin dźwigi konin pomoc drogowa konin transport hds konin usługi dźwigowe konin

Pomoc drogowa Janiak.R

Zaklad Uslugowy JANIAK
Robert Janiak
ul. Topolowa 49
62-571 Stare Miasto k. Konina

tel. 601722172 / 665301561
email: auto_holowanie@op.pl